ПАСКАЛЬ С’ЯП

народилася  1963 року  у Версалі, Франція

Працює у жанрі перфомансу та візуального  мистецтва

Проживає та працює у  Луп’ян,  Франція.

Перші мистецькі спроби здійснила у жанрі фотографії.  Її дослідження спрямовані на встановлення зв’язку  фізичного тіла та духовного в різноманітних аспектах. У процесі фотографування це швидко переросло у дослідження власної  тілесноті.  Тому зацікавлення  Паскаль змістились із фото-мистецтва на мистецтво дії.

У 1995 році вона вирішує присвятити свою мистецьку діяльність перформативній практиці.

www.pascaleciapp.fr

Центром моїх художніх досліджень є моє тіло у русі.

Мої дії – експерименти.

Форми часто постають ритуальними діями, вони можуть бути повторюваними, дуже короткочасними або дуже довгими.

Кожне втручання – нова спроба єднання з територією, місцем розташування, відрізком часу, типом простору, де я роблю свою дію.

Теми, до яких я звертаюсь, об’єкти і матеріали, які я використовую, дуже близькі до моєї повсякденності, моїх зустрічей, моєї діяльності, новин …

Я досліджую тіло та його відношення до оточення, до інших, та до іншого:  тіло, предмет/об’єкт, матерія/розум, які завжди в процесі взаємодії. Я задаюсь питанням про способи творення і мислення, про пригнічення та дії, усвідомлені та неусвідомлені, які впливають на тіло. Про те, як суспільство намагається нав’язати йому культуру, політику, побутові звички, сексуальність, умови праці тощо.

Я створюю рух, в якому я випробовую своє тіло для дослідження поведінки і крайніх можливостей тіла, його крихкості, його витривалості, його опірності, його еволюції і функціонування, його дегенерації та переродження, його ідентичність з пористим/непроникним, інтимним/публічним, внутрішніми/зовнішніми межами.

Також я створюю інсталяції, об’єкти та відео арт у поєднанні із моїми перфомативними творами.

 

Партнери і організатори