ЛАБОРАТОРІЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРАКТИК – це вивчення нових міждисциплінарних практик актуального мистецтва, можливість почути, навчитись мистецьким практикам, які часто не присутні в українській освітній системі через лекції, тематичні зустрічі-обговорення, майстер класи, перфоманси, авторські проекти та консультації із запрошеними досвідченими теоретиками та практиками нових арт технологій.
«Навчальна практика оприлюднена широкому загалу у формі відкритого показу робить львівський про’єкт однією з найбільш оригінальних презентацій мистецтва перфоманс в Європі. Конфронтація наймолодших перфомерів з досвідченими учасниками міжнародного мистецького руху, зокрема, з Іспанії, Великої Британії, Ізраїлю, України, Індонезії і Польщі дає плоди у вигляді нових контактів та обміну інформацією, що є безцінним для розвитку мистецтва». (Януш Балдиґа, куратор ШКОЛИ ПЕРФОМАНСУ)

 

Ми постійно перебуваємо у процесі змінності. Вміння гнучко сприймати те, що нам пропонує реальність, створило підстави для переосмислення власних можливостей у 2020 році. Для когось це особливий рік, складний, рік змін чи ізоляції, для когось все залишається у звичному темпі й ритмі, комусь він створив нові можливості… Чи стали ми більш гнучкими, чи дивимося по-іншому на давно усталене?      
Із 21 по 27 грудня 2020 року  у просторі галереї Дзиґа в рамках експерименту перфомерів, об’єднаних контекстом і мистецькими акціями, в серії зустрічей та показів обговоримо і проживемо ці процеси разом.

 

 

 

Партнери і організатори