ЛАБОРАТОРІЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРАКТИК – це вивчення нових міждисциплінарних практик актуального мистецтва, можливість почути, навчитись мистецьким практикам, які часто не присутні в українській освітній системі через лекції, тематичні зустрічі-обговорення, майстер класи, перфоманси, авторські проекти та консультації із запрошеними досвідченими теоретиками та практиками нових арт технологій.

Із 1 по 8 вересня 2018 року в рамках фестивалю ДНІ МИСТЕЦТВА ПЕРФОМАНС У ЛЬВОВІ працюватиме ШКОЛА ПЕРФОМАНСУ.  Це єдиний в Україні навчальний майданчик, де можна перейняти досвід в авторитетних майстрів арт-перфомансу з усього світу.

Школа пропонує навчальний процес, відкритий для будь-яких форм та обставин, пов’язаних із мистецтвом дії, а отже вона не є закритою лабораторією. На завершення навчання, учасники Школи зможуть презентувати власні ідеї в рамках фестивалю.

ШКОЛУ ПЕРФОМАНСУ започатковано 2009 року з ініціативи досвідченого митця та викладача професора Януша Балдиґи.

ШКОЛА ПЕРФОМАНСУ має на меті стимулювати розвиток мистецтва перфоманс в Україні. Щороку її випускниками є близько 50 учнів з різних міст України.

 

 

Партнери і організатори