ЛАБОРАТОРІЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРАКТИК – це вивчення нових міждисциплінарних практик актуального мистецтва, можливість почути, навчитись мистецьким практикам, які часто не присутні в українській освітній системі через лекції, тематичні зустрічі-обговорення, майстер класи, перфоманси, авторські проекти та консультації із запрошеними досвідченими теоретиками та практиками нових арт технологій.

Із 1 по 7 вересня 2019 року в рамках фестивалю ДНІ МИСТЕЦТВА ПЕРФОМАНС У ЛЬВОВІ працюватиме ШКОЛА ПЕРФОМАНСУ.  Це єдиний в Україні навчальний майданчик, де можна перейняти досвід в авторитетних майстрів арт-перфомансу з усього світу.

«Навчальна практика оприлюднена широкому загалу у формі відкритого показу робить львівський проект однією з найбільш оригінальних презентацій мистецтва перфоманс в Європі. Конфронтація наймолодших перфомерів з досвідченими учасниками міжнародного мистецького руху, зокрема, з Іспанії, Великої Британії, Ізраїлю, України, Індонезії і Польщі дає плоди у вигляді нових контактів та обміну інформацією, що є безцінним для розвитку мистецтва».  (Януш Балдиґа, куратор ШКОЛИ ПЕРФОМАНСУ)

Школа пропонує навчальний процес, відкритий для будь-яких форм та обставин, пов’язаних із мистецтвом дії, а отже вона не є закритою лабораторією. На завершення навчання, учасники Школи зможуть презентувати власні ідеї в рамках фестивалю.

ШКОЛУ ПЕРФОМАНСУ започатковано 2009 року з ініціативи досвідченого митця та викладача професора Януша Балдиґи.

ШКОЛА ПЕРФОМАНСУ має на меті стимулювати розвиток мистецтва перфоманс в Україні. Щороку її випускниками є близько 50 учнів з різних міст України.

 

 

Партнери і організатори