Розвиток та застосування новаторських практик, які розпочав Лесь Курбас на арт сцені 20х років минулого століття, відкрили інший шлях для самовираження тоді і надихає тепер. Як продовження розвитку нових мистецьких практик та інноваційних експериментів Леся Курбаса є наш проект «ЛАБОРАТОРІЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРАКТИК «БЕРЕЗІЛЬ», метою якої є дослідження цих мистецьких практик, творення можливості для художнього експерименту і вислову; постійної взаємодії освітньої складової та практичних арт контактів, об’єднуючи всіх охочих.

ЛАБОРАТОРІЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ПРАКТИК «БЕРЕЗІЛЬ» – це вивчення нових міждисциплінарних практик актуального мистецтва, можливість почути, навчитись мистецьким практикам, які часто не присутні в українській освітній системі через лекції, тематичні зустрічі-обговорення, майстер класи, перфоманси, авторські проекти та консультації із запрошеними досвідченими теоретиками та практиками нових арт технологій.

Протягом року в Лабораторії відбудеться серія періодичних симпозіумів, кожен з яких охоплюватиме: кілька тематичних лекцій, майстер класи та арт лабораторії, індивідуальні обговорення та консультації.

 

Партнери і організатори