Бартоломе ФЕРРАНДО

народився у 1951 році.

Живе і працює у Валенсії, Іспанія

Перфомер, займається візуальною поезією.

Викладач Інтермедіа та перфомансу в Політехнічному інституті Валенсії.

Учасник: Flatus Vocis Trio (фонетична поезія), Taller de Música Mundana (предметна музика), Rojo (вільний джаз та перфоманс) і JOP (імпровізована музика та голос).

Перфоманси в: Іспанії, Франції, Італії, Польщі, Португалії, Швейцарії, Голландії, Фінляндії, Швеції, Норвегії, Канаді, Мехіко, США, Японії, Китаї, Сінгапурі, В’єтнамі, Ізраїлі, Чехії, Словаччині, Німеччині, Румунії, Кореї. Данії, Білорусі, Чилі, Еквадорі, Аргентині та Домініканській Республіці.

 

“Візуалізуючи поезію, при творенні книги як об’єкту чи поезії як предмету, а також працюючи над інсталяцією та перфомансом, для мене точкою відліку завжди є поетичний образ.

Поезія допомагає мені конструювати та структурувати твори, які допомагають мені наблизитись та ввійти в музику, пластичне мистецтво та мистецтво акції.

В результаті постає твір, який можна класифікувати як мультижанровий чи інтермедійний, суттєвою особливістю якого є те, що він надається до інтерпретацій кількох художніх практик, оскільки охоплює різні жанри.

На звершення, я хотів би додати той факт, що присутність гумору в багатьох моїх об’єктах, перфомансах є важливою компонентною їх сутності.” Бартоломе Феррандо

www.bferrando.com

Партнери і організатори