Зиґмунт Піотровскі

Народився в 1947 році в Забже  (Польща).

1974 року закінчив Академію мистецтв у Варшаві. З початку 70 -х років  бере участь в незалежному культурному русі (cтудентський арт-центр Dziekanka, Варшава)  просуваючи ідею самоосвіти в творчому процесі. З 1972 по 1982 роки очолював групу самоосвіти  «Студія арт досліджень», співпрацюючи зі студентами театральної школи, музичної школи та школи мистецтв. Теоретичні підвалини цих спільних композиційних  досліджень ввів у практику європейського мистецтва перфоманс,  і з 1984 року  впроваджує  новий спосіб колективної взаємодії в сучасному мистецтві – aufmerksamkeit schule (школа уважності), тим самим  створюючи  програмні принципи міжнародної групи художників «Black market».

На початку 90-х років  відмовляється від активної участі в арт-ринку, зосереджується на індивідуальному творчому шляху опираючись на концепцію HERITAGE  (Спадщини) і застосовуючи практику споглядання в буденному творчого процесу.

З роками він виступає під іменем NOAH WARSAW,  повертається до активної участі  в перфомативному мистецтві, відкриває новий напрям художнього дослідження  в «dyscyplinie natchnienia», що визначається терміном ARCHWAY і застосуванням на практиці «fine art performance».

Мешкає у Варшаві

Партнери і організатори