Marta BOSOWSKA

народилась 1984 року

організаторка та координаторка численних міжнародних фестивалів та проектів;
з 2010 року працює в Фундації мистецтва перфоманс, де організовує лекції, симпозіуми та освітні майстер-класи, що сприяють промоції мистецтва перфоманс, координує міжнародні фестивалі.

створює інсталяції та перфоманси; її цікавить пам’ять як середовище та первинна компонента процесу творення. Її акції транслюють процес безперервного пошуку, сортування, колекціонування, що відбувається на підставі емоцій, які викликані через знаки, звуки та місце. За допомогою простих жестів мисткиня надає нових сенсів предметам, ситуаціям та матеріалам, що оточують людей у повсякденному житті.

«Я трактую перфоманс як процес. Він складається з трьох інтегральних та взаємопроникних складових: ДО (місце, час, слід, історія), МІЖ (в процесі, дія тут і зараз, введення, жести, буття у просторі, дія) та ПІСЛЯ (рештки, ікона, символ, точка згорання)»

«Мої акції та інсталяції є постійним процесом, який стартував на початковому етапі моїх мистецьких практик і ніколи не припиняється. Мої роботи можуть здаватись межуюче перформативними.»

Partners and organizers