ЛІОР КАРІЕЛЬ про ДНІ МИСТЕЦТВА ПЕРФОМАНС У ЛЬВОВІ [2018]

Особливість фестивалю – розмаїття елементів, які ми поєднували, і це призвело до потужної професійної реалізації, що супроводжувалася консолідацією людського та міжособистісного досвіду.

У розмовах із глядачами й учасниками фестивалю, учнями і митцями я часто чула, як вони висловлювали захоплення професіоналізмом, що сприяв активнішому залученню та надихав започатковувати контакти  між учнями, митцями і наставниками.

На фестивалі відчувалася важлива рівновага між глядачами, учнями і митцями. Варто відзначити і залученість та сприйнятливість публіки, яка брала активну участь у фестивалі, виявляючи неабияку зацікавленість. Це свідчить про те, наскільки важливе місце ДЗИҐА посідає на мистецькій карті Європи.

На фестивалі панувала атмосфера захищеності, тепла й інклюзії щодо всіх митців разом із підтримкою в будь-якій потрібній їм формі.

Я відчувала, що ця атмосфера ґрунтується на щирій любові, глибокій повазі до «іншого» і забезпеченні свободи дій і виявів спонтанності та відмінностей, даючи змогу всім митцям і учням представляти оригінальні акти перфомансу.

В особистому плані завдяки фестивалеві я змогла істотно зміцнити свої фахові напрацювання і посилити внутрішні особисті процеси.

Підсумовуючи зауважу, наскільки потужною була структура:  митець–учень–презентації перфомансів, що сформувалася на фестивалі та відчувалася в його атмосфері. Вона сприяла мистецьким акціям і було помітно, що в її основі лежить дуже давня і могутня основа, даючи відчуття тривкості та сприяючи демонстрації глибоких і відвертих професійних можливостей.

Ліор Каріель,  перфомерка
2018

Партнери і організатори