програма Я − Є − ТУТ − Кінерет Хайі Макс [2019] [відео]

31 серпня – 03 вересня 2019, щодня з 10:00 до 14:00
програма Я − Є − ТУТ −  Кінерет Хайі Макс в рамках ШКОЛИ ПЕРФОМАНСУ 2019.

Я −
Є −
ТУТ −

Кожне з визначень:  Я −, Є −, ТУТ − містить певні обставини. Притаманна мистецтву перфоманс енергія має багато спільного з постійно мінливою реальністю. Я запитую «що є зараз?», і саме це мене мобілізує.

Припущення «Я», «Є» і «ТУТ»,  як три поєднання, які можна зрозуміти окремо, запрошують нас до поступового процесу назустріч перфомативній практиці.

Ми будемо розвивати та спостерігати за кожною з цих трьох частин, збираючи якомога більше інформації про них, щоб збагатити нашу роботу.  Майстер-клас поєднає груповий та індивідуальний режим роботи.

 

 Кінерет Хайя Макс  народилася 1981, живе та працює в Ізраїлі.

Перформерка.
Вона демонструє свої перфоманси на різноманітних майданчиках: від сцени постмодерного театру до Музею мистецтв.

ЇЇ роботи наповнені фізичною заанґанжованістю та часто феєричні, це спроба вийти за межі присутності тіла чи самовираження.  Вони демонструють перфоманс як процес, як стик дій та взаємодій у публічній ситуації. Авторка часто використовує тіло, присутність та поетичність зустрічі  між художником та глядачами як художній твір, який має потенціал бути самодостатнім.
З 2017 року Макс очолює щорічну майстерню перфомансу на платформі перфомансу в Тель-Авіві. Вона  викладає в Академії мистецтв і суспільства Мусрара в Єрусалимі (the Musrara Academy of art and society in Jerusalem) і на різних мистецьких програмах в Ізраїлі та за кордоном.

Партнери і організатори