десяті ДНІ ПЕРФОМАНСУ. прес реліз

Із 28 серпня по 3 вересня вдесяте відбудуться «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові», які досі залишаються єдиним   фестивалем арт-перфомансу в Україні. 

Окрім показів перфомансів, під час фестивалю також відбуваються зустрічі з митцями, лекції, відеопокази, майстер-класи, дискусії та проводиться експериментальна навчальна програма – «Школа перфомансу».

Цього року на «Днях Перфомансу» вперше свої перфоманси покажуть митці з Таїланду: Саріна Сетапон, Монкхол Плайнбенченґ та Нопавен Сірівечкул. У фестивалі також візьмуть участь перфомери з ВеликобританіїСандра Джонстон та Алістер Макленан, Ізраїлю Тамар Рабан, Шахар Маркус і Таль Розен, Польщі Януш Балдиґа і Томаш Шрама  та України Володимир Кауфман, Василь Бажай, Ярослав Футимський, Гліб ВишеславськийМарія Дроздова і Віталій Шупляк, а також Стайн Генінґсен із Норвегії.

«Дні Перфомансу» вже десять років розвивають найбільш авангардний жанр сучасного мистецтва у одному з найдавніших міст України. Завдяки фестивалю окреслюється нова генерація українських перфомерів, а Львів перетворюється на центр, звідки перфоманс поширюється на мистецькі середовища інших міст.

Всі перфоманси відкриті для вільного споглядання.

Реєстрація на «Школу Перфомансу» до 25 серпня.

«Дні Перфомансу» проходять у рамках Лабораторії міждисциплінарних практик «Березіль».

Дні Мистецтва Перфоманс у Львові – єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні, який щороку демонструє унікальні перфомативні практики та є простором спілкування перфомерів різних культур, поколінь та шкіл.

Важливою складовою фестивалю є Школа Перфомансу – навчальний майданчик, де учасники можуть перейняти досвід авторитетних майстрів, а пізніше – презентувати власні ідеї в рамках фестивалю. Участь у школі дає можливість відвідувати серію лекцій, майстер-класів, відеопоказів та зустрічей з митцями. Цього року «Школа Перфомансу» пропонує дві незалежні навчальні програми. Одну проведе відомий польський перфомер та незмінний викладач «Школи» Януш Балдиґа. Другу – професорка Сандра Джонстон та професор Алістер Макленан з Ольстерського університету. На «Школу» існує попередня реєстрація. Щороку її закінчує близько 50 учнів з різних міст України.

Лекції на Днях Перфомансу читатимуть Томаш ШрамаНопавен Сірівечкул Стайн Генінґсен та Гліб Вишеславський.

Завдяки десяти рокам проведення «Днів Перфомансу» Львів перетворився на центр, звідки перфоманс поширюється на мистецькі середовища України, а «Школа Перфомансу» спричинила появу нової генерація українських перфомерів.

Основними локаціями фестивалю стануть: лекційний зал Львівського музею історії релігії, Львівський палац мистецтв, галерея«Дзиґа», вулиця Лесі Українки та середмістя Львова.

Всі перфоманси – вільні для споглядання!

Дні Перфомансу започатковано у 2008 р. Організатори фестивалю – Інститут Актуального Мистецтва та Мистецьке об’єднання Дзиґа.

Куратори фестивалю: Володимир Кауфман (Україна), Тамар Рабан (Ізраїль), Януш Балдиґа (Польща)
Арт-директор фестивалю – Ліда Савченко-Дуда (Україна)

Організатори фестивалю: Інститут Актуального МистецтваМистецьке об’єднання «Дзиґа»

Партнери: Львівська міська рада, Громадське об’єднання «Вірменська – тридцять п’ять», Посольство держави Ізраїль в УкраїніГенеральне консульство Республіки Польща у ЛьвовіЛьвівський Музей історії релігіїЛьвівський палац мистецтвBlur Borders Art Project

Медіа-партнери: ЗбручВаріантиЛівий БерегКоридорOld Fashioned RadioBit Ua

dzygainfo@gmail.com
lvivartlab.com
відео
FB

Партнери і організатори